ТОВ «ІНТЕР_АВТО УКРАЇНА» - українська компанія, що спеціалізується на поставці, переобладнанні, модернізації та виготовленні легкових, вантажних, комерційних автомобілів, спеціалізованої техніки та транспорту для силових структур.
Компанія має Свідоцтво на право присвоєння коду виробника (WMI), що входе в структуру ідентифікаційного номера колісного транспортного засобу (VIN).
Технічні характеристики базового автомобіля
Двигун DW12, Diesel 2.2/140к.с. 4x2 FWD (механічна 6-ступенева), EURO 6
Максимальна потужність EC: кВт (к.с.) при об/хв 103 (140) 3750
Максимальний крутний момент, по EC: Нм (кгм) при 340(34.67)1750 об/хв.
Гальмівна система двоконтурна; передні та задні дискові гальмівні механізми. Електронна система курсової стійкості (ESC) з антиблокувальною гальмівною системою (ABS), системою розподілу гальмівних зусиль (EBD), адаптивним керуванням залежно від завантаження (LAC), гідравлічним підсилювачем екстреного гальмування (HBA), системою запобігання перекиданню та системою підйомі (Hill Holder); Електронна система курсової стійкості;
Подушка безпеки водія; Тримач для склянок/стаканів, карток; Підлокітник сидіння водія;
Гідропідсилювач керма;
Задні датчики наявності пішоходів з звуковим сигналом, Задні датчики паркування;
Кондиціонер з ручним регулюванням; Підготовка для радіоприймача та DAB;
Денні ходові вогні; Зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом і обігрівом;
Двомісне пасажирське переднє сидіння з пасками безпеки, Тканинне оздоблення салону;
Двостулкові розпашні незасклені задні двері, що відкриваються на 180°;
Паливний бак 90 л., Тримач запасного колеса; Запасне колесо стандартного розміру;
Генератор 180A, Пристрій обмеження швидкості;
Стальні колісні диски R16’’ з ковпаками, Шини 225/75/16;
Колісна база-4035мм, довжина, мм-6363, ширина (без дзеркал), мм-2050, висота,мм-2779;
Власна маса автомобіля (без навантаження) (кг)-2210 кг;
Повна маса (кг) — 4050.
Пасажирський салон:
Тоновані вікна пасажирського салону та в задніх дверях, одне вікно з хвірткою;
Панелі віконних прорізів з автмобільного пластику;
Скляний вентиляційно-евакуаційний люк пасажирського салону;
Стеля пасажирського салону оздоблена автотканиною(автовелюр);
Освітлення пасажирського салону(LED лента в коробі вздовж салону- 2шт), вхідних дверей;
Бічні панелі пасажирського салону, оздоблені автотканиною;
Підлога пасажирського салону – вкрита не слизьким автоленоліумом ;
Крісла пасажирського салону з триточковими ременями безпеки, підлокітниками, регулюванням кута нахилу спинки;
Підніжка з електроприводом біля дверей пасажирського салону;
USB розетки біля кожного ряду сидінь;
Автомномний обігрівач пасажирського салону 5кВт;
Автономний електричний кондиціонер пасажирського салону 5 кВт;
Штори на вікнах пасажирського салону;
Сертифікація авто, підготовка пакету документів.
| Колісна формула: | 4x2 |
| Колісна база: | 4035 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 6363/2050/2779 мм |
| Колія передніх коліс: | 1810 мм |
| Колія задніх коліс: | 1790 мм |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 4050 кг |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 1795 кг |
| Дозволене навантаження на передню вісь: | 2100 кг |
| Дозволене навантаження на задню вісь: | 2400 кг |
| Максимальна швидкість: | 160 км/г |
| Двигун: | 2.2 DW12 |
| Тип двигуна: | дизельний |
| Потужність двигуна: | 140/3750 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 340 / 1750 Нм (кгсм) |
| Тип КПП: | 6-ти ступенева механічна трансмісія |
| Розмір шин: | 225/75/16 |
| Паливний бак: | 90 л |