ТОВ «ІНТЕР_АВТО УКРАЇНА» - українська компанія, що спеціалізується на поставці, переобладнанні, модернізації та виготовленні легкових, вантажних, комерційних автомобілів, спеціалізованої техніки та транспорту для силових структур.
|
Технічні параметри |
|
|
Тип: |
Транспортний засіб категорії M1, спеціалізований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями |
|
Марка, модель ТЗ: |
Спеціалізований автомобіль для перевезення осіб з обмеженою мобільністю марки СТМ-02-01 на базі FIAT DUCATO L3H2 |
|
Кількість місць в салоні для пасажирів які під час руху автомобіля перебувають у візках з пристроями кріплення крісел-колясок та системою утримання користувачів |
2 місця обладнані комплектом кріплення, що включає 4 паски (2 з натягувачем, 2 без натягувача, 4 кріпильних елементи, зафіксовані до підлоги в місті встановлення візка |
|
Кількість пасажирських місць біля водія |
2 місця обладнані 3-х точковими пасками безпеки для кожного сидіння |
|
Кількість пасажирських місць в салоні |
4 пасажирських місця обладнані 3-х точковими пасками безпеки для кожного сидіння |
|
Кількість дверей |
4 двері |
|
Довжина базового ТЗ |
5998 |
|
Висота базового ТЗ |
2524 |
|
ДВИГУН |
|
|
Тип палива |
Дизель |
|
Норми токсичності |
EURO-6 |
|
ТРАНСМІСІЯ |
|
|
Тип коробки передач |
механічна |
|
Кількість передач |
6 ступенева |
|
Привід |
передній |
|
БЕЗПЕКА |
|
|
Система допомоги при екстреному гальмуванні: |
Антиблокувальна гальмівна система (ABS), система розподілу гальмівних зусиль (EBD) |
|
Електронна система стабілізації: |
Електронна система курсової стійкості (ESC) |
|
Антибуксувальна система: |
Антибуксувальна система (ASR) |
|
Система адаптації навантаження: |
Load Adaptative Control |
|
Система допомоги при рушанні на підйомі: |
Hill Start Assist |
|
Круїз-контроль: |
|
|
Сигналізатор про непристебнуті ремені безпеки |
|
|
Автоматичне блокування дверей під час руху |
|
|
Центральний замок з пультом дистанційного керування |
|
|
Датчики паркування задні |
|
|
КОМФОРТ |
|
|
Підсилювач керма |
|
|
Регулювання рульової колонки по вильоту |
|
|
Кондиціонер салону водія |
|
|
Автономний електричний кондиціонер, що працює з вимкнутим двигуном автомобільним |
|
|
Автономний опалювач пасажирського салону типу Webasto |
|
|
Припливно-витяжна вентиляція пасажирського салону |
|
|
Електричні склопідйомники передніх дверей |
|
|
Горизонтальний поручень вздовж майданчиків для розміщення колісних візків |
|
|
Вікна пасажирського салону з квартиркою |
|
|
МУЛЬТИМЕДІА |
|
|
Радіопідготовка: |
4 динаміка |
|
Аудіосистема: |
Радіоприймач AM / FM з BLUETOOTH, Hands Free, DAB, USB роз’ємом, з кнопками керування викликом 48V |
|
Звукова сигналізація, яка автоматично вмикається при русі заднім ходом та інформує пішоходів про небезпеку |
|
|
ІНТЕР’ЄР |
|
|
Сидіння водія: |
підвищений комфорт, з підлокітником, поперековою підтримкою, з регулюваннями нахилу спинки, поздовжнім та за висотою |
|
Пасажирські сидіння салону водія: |
двомісне з підлокітником |
|
Люк в даху пасажирського салону |
скляний вентиляційно-евакуаційний люк (має можливість відкривання аварійно)
|
|
Пасажирський салон: |
тепло-, шумоізоляція пасажирського салону спеціальними матеріалами |
|
ЕКСТЕР’ЄР |
|
|
Запасне колесо |
Повнорозмірне 215/75/16 |
|
Сходинка з електроприводом біля бокової двері пасажирського салону |
|
|
ОСВІТЛЕННЯ ТА ОГЛЯДОВІСТЬ |
|
|
Освітлення пасажирського салону |
Led стрічка в коробі вздовж пасажирського салону-2 шт. |
|
Зовнішнє освітлення над зсувними боковими дверима: |
Зовнішній Led світильник над дверима пасажирському салону, освітленість в радіусі 2,5 м |
|
Зовнішнє освітлення над розпашними задніми дверима: |
Зовнішній Led світильник, освітленість в радіусі 2,5 м |
|
СПЕЦИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНИКА |
|
|
Пассажирський підйомник марки DHOLLANDIA, модель DH-PН2 |
|
|
Вантажопідйомність: |
400 кг |
|
Привід: |
електрогідравлічний |
|
Розташування: |
в прорізі задніх дверей |
|
Дистанційний пульт керування підйомником: |
3-х кнопочний дистанційний пульт керування на спіральному дроті та який підключений до гідростанції праворуч- 1шт. |
|
Комплект для кріплення візка: |
Комплект MQ1001.A001: - 4 ретрактори на «швидких» замкам кріплення до профілю на підлозі (з механізмами натяжіння в кожному з них) з пасами та гачками для візка - поясний пас фіксації пасажира з кріпленням до ретракторів; MQ1001.D001: Плечовий пас з механізмом натяжіння та можливістю регулювання по висоті з замком до поясного паса (загалом утворюється 3-х точковий пас безпеки пасажира); MQ10000.3600: Підлоговий алюмінієвий профіль довжиною 3600 мм (постачається без отворів та метизів) Розрахунок кількості на один ТЗ в залежності від конфігурації розташування місць у салоні |
|
Автономний електричний кондиціонер пасажирського салону, що працює з вимкненим двигуном автомобіля 1 шт |
|
|
Автономний обігрівач пасажирського салону в захистному кожусі, 5 кВт – 1 шт. |
|
|
Припливно-витяжна вентиляція пасажирського салону |
|
|
Скляний вентиляційно-евакуаційний люк |
|
|
Гарантія: |
Гарантія на силові агрегати 2 роки без обмеження пробігу. Міжсервісний інтервал— 20 000км.+/-500 км. Або 12 місяців +/- 1 місяць, в залежності від того, що станеться раніше. 12 місяців на спеціальне обладнання. |
Схема компонування транспортного засобу спеціалізованого призначення для перевезення людей з обмеженими можливостями

| Колісна формула: | 4x2 |
| Колісна база: | 4035 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 5998//2050/2524 мм |
| Колія передніх коліс: | 948 мм |
| Колія задніх коліс: | 1790 мм |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 3500 кг |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 1450 кг |
| Дозволене навантаження на передню вісь: | 2100 кг |
| Дозволене навантаження на задню вісь: | 200 кг |
| Максимальна швидкість: | 150 км/г |
| Двигун: | 2.2 DW12 |
| Тип двигуна: | дизельний |
| Потужність двигуна: | 140/3750 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 340 / 1750 Нм (кгсм) |
| Тип КПП: | 6-ти ступенева механічна трансмісія |
| Розмір шин: | 225/75/16 |
| Паливний бак: | 90 л |