JAC N120 – це сучасний вантажний автомобіль виробництва JAC Motors із вантажопідйомністю від 7 тонн.
JAC N120 має такі основні переваги:
| Модель | N120 | |
| Комфорт | Прикурювач | стандарт |
| Радіоприймач+MP3, антена, динаміки | стандарт | |
| Попільнички в бічних дверях | стандарт | |
| Полиці в кабіні над головами водія та крайнього пасажира | стандарт | |
| Сонцезахисні козирки водія та пасажира | стандарт | |
| Скринька для інструментів | стандарт | |
| Дзеркала заднього виду з підігрівом | стандарт | |
| Рульова колонка регульована по нахилу та вильоту | стандарт | |
| Підніжка з антиковзким покриттям | стандарт | |
| Задній стабілізатор поперечної стійкості | стандарт | |
| Електросклопідйомники | стандарт | |
| Центральний замок | стандарт | |
| Круїз-контроль | стандарт | |
| Кондиціонер | опція | |
| Безпека | Ремінь безпеки водія регульований за висотою | стандарт |
| Енергопоглинаючий передній бампер | стандарт | |
| АБС | стандарт | |
| Денні ходові вогні | стандарт | |
| Протитуманні фари | х | |
| Зумер заднього ходу | стандарт | |
| Гірське гальмо | стандарт | |
| Електричне регулювання передніх фар | стандарт | |
| Адаптація для України | Паливний фільтр з підігрівом та сепаратором | стандарт |
| Опалювач салону підвищеної продуктивності | стандарт | |
| Морозостійкі гумові деталі | стандарт | |
| Свічки розжарювання | стандарт | |
| Додаткове утеплення кабіни | стандарт | |
| Москітна сітка та теплоізоляційний екран на радіатор системи охолодження | стандарт | |
| Нижній захист двигуна, КПП | x | |
| Закрита акумуляторна скринька | стандарт | |
| Нагрівальний елемент масляного картера двигуна 220V (ТЕН) | стандарт | |
| Нагрівальний елемент паливної системи двигуна 220V (ТЕН) | стандарт | |
| Предпусковий рідинний підігрівач Webasto | опція | |
| Інше | Запасне колесо | стандарт |
| Набір інструментів | стандарт | |
| Буксирувальний гак | стандарт | |
| Тахометр | стандарт | |
| Коробка відбору потужності | опція | |
| Електричний роз'єм для підключення тахографа | стандарт | |
| Проведення під тахограф | стандарт | |
| Тахограф | опція | |
| Спойлер | опція |
| Колісна формула: | 4x2 |
| Колісна база: | 4460 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7072х2345х2410 мм |
| Довжина платформи: | 6200 мм |
| Колія передніх коліс: | 1927 мм |
| Колія задніх коліс: | 1803 мм |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 11980 кг |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 8030 кг |
| Дозволене навантаження на передню вісь: | 4200 кг |
| Дозволене навантаження на задню вісь: | 8200 кг |
| Максимальна швидкість: | 110 км/г |
| Двигун: | CUMMINS ISF3.8S5168, дизельний |
| Тип двигуна: | Common Rail+SCR |
| Потужність двигуна: | 125/170 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 592/1300-1700 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 120 А.год (2 шт) 24В В / Ачас |
| Основна гальмівна система: | пневматична |
| Тип КПП: | 6-ст, механічна |
| Розмір шин: | 245/70R19.5 |
| Паливний бак: | 210 л |