ISUZU NPR (повною масою до 10.5т.)
|
Колісна база, мм. |
4175 |
|
Колісна формула |
4х2 |
|
Повна маса транспортного засобу (кг) |
10550 |
|
Споряджена маса (кг) |
3420 |
|
Максимальне корисне навантаження (кг) |
7130 |
|
Кабіна |
Однорядна, стандартна |
|
Місця для сидіння (вод.+ пас.) |
1+2 |
|
Модель двигуна |
4HK1 |
|
Тип двигуна |
Рядний 4-ох циліндровий дизельний двигун високого тиску та електричною системою впорскування дизельного палива Common-rail, водяне охолодження, турбонаддув, проміжне охолодження. |
|
Екологічний клас |
Євро -6 |
|
Об’єм двигуна (л) |
5.193 |
|
Номінальна потужність (kw/к.с.) |
139/190 |
|
Модель трансмісії |
Механічна - MLD |
|
Кількість передач МКПП |
6+1 |
|
Тип зчеплення |
вакуумне |
|
Навантаження на передню вісь (т) |
3.0 |
|
Навантаження на задню вісь (т) |
7.55 |
|
Тип передньої підвіски |
Ресорна |
|
Тип задньої підвіски |
Ресорна |
|
Тип пального |
Дизель |
|
Об’єм ємкості для пального (л) |
100 |
|
Гальмівна система |
Повітряна |
|
Колесо |
235/75R 17.5 16PR |
|
Акумуляторна система |
24В, 70А |
|
Генератор |
24В, 50А |
|
Максимальна швидкість (км/год) |
110 |
|
Кут наближення/з’їзду |
17/15 |
|
Стоянкове гальмо |
Клапан гальма AIT |
|
Підсилювач керма |
+ |
|
Радіо |
+ |
|
ABS |
+ |
|
Центральний замок |
+ |
|
Електричні скло підіймачі |
+ |
|
Габаритні розміри шасі ДхШхВ, мм. |
7430х2170х2330 |
|
Звис передній/задній, мм. |
1110/2145 |
|
Ширина колії перед/зад, мм. |
1680/1650 |
|
Колір |
Жовтий |
Строк поставки під замовлення: 160-180 календарних днів
% попередньої оплати /доплати з ПДВ: 60% попередньої оплати/ 40% доплата на момент відвантаження шасі
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4175 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7430х2170х2330 мм |
| Колія передніх коліс: | 1680 мм |
| Колія задніх коліс: | 1650 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 7130 кг |
| Споряджена маса автомобіля: | 3420 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 10550 кг |
| Максимальна швидкість: | 110 км/г |
| Двигун: | 4HK1 |
| Тип двигуна: | дизельний |
| Потужність двигуна: | 139/190 кВт (к.с) |
| Акумулятор: | 24В, 70А В / Ачас |
| Тип КПП: | Механічна - MLD 6+1 |
| Розмір шин: | 235/75R 17.5 16PR |
| Тип кабіни: | Однорядна, стандартна 1+2 |
| Підвіска передньої осі: | Ресорна |
| Паливний бак: | 100 л |
| Підвіска задньої осі: | Ресорна |
| Країна: | КНР |