|
Марка та модель |
ISUZU NPR+ |
|
Колісна формула |
4х2 |
|
Двигун |
Model:4KH1 Потужність:87KW/120hp/Nm290 Об’єм:2.999L Екологічний клас:Euro VI Паливо: Дизель |
|
Трансмісія |
Механічна 5 +1 |
|
Навантаження |
|
|
Повна маса (кг) |
8280 |
|
Власна маса(кг) |
2600 |
|
Корисна маса (кг) |
5680 |
|
Розміри |
|
|
Між осьова база, мм. |
3815 |
|
Габаритні розміри шасі, мм. |
ДхШхВ :6950*2130*2315 |
|
Ширина рами, мм. |
800 |
|
Додаткова інформація |
|
|
Макс. Швидкість |
105 км/год. |
|
Колісна формула |
4х2 |
|
Передній/задній звис, мм. |
1120/2015 |
|
Кут заїзду/з’їзду ° |
23°/13° |
|
Гальмівна система |
Пневматична, барабанного типу |
|
Кабіна |
|
|
Сидіння |
3 (водій + два пасажира) |
|
Кабіна |
однорядна |
|
Конфігурації |
|
|
Колесо |
7.50R16LT 14PR |
|
Кондиціонер |
+ |
|
Матеріал сидіння |
Тканина |
|
Ремені безпеки |
3 |
|
Руль |
Регулюється по висоті та глибині |
|
Сонцезахисна козирок |
Водій та пасажир |
|
Радіо |
Мультимедійний дісплей, сенсорний екран |
|
Дзеркало сліпих зон |
+ |
|
Галогенові фари |
+ |
|
Електричні скло підіймачі |
+ |
|
Мульти ключ |
+ |
|
Центральний замок |
+ |
|
Обтікач/спойлер кабіни |
Опція |
|
Датчики паркування |
+ |
|
Камера заднього огляду |
+ |
|
Хром решітка |
+ |
|
Багатофункціональне кермо (мультируль) |
+ |
|
Підстаканники у кабіні |
+ |
|
Колір |
Червоний |
"+" / стандартна конфігурація "-" / НІ , "O" / можна вибрати
Строк поставки під замовлення: 160-180 календарних днів
% попередньої оплати /доплати з ПДВ: 60% попередньої оплати/ 40% доплата на момент відвантаження шасі
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 3815 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 6950x2130x2315 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 5680 кг |
| Споряджена маса автомобіля: | 2600 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 8280 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 3000 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 5280 кг |
| Максимальна швидкість: | 105 км/г |
| Двигун: | 4HK1 |
| Тип двигуна: | дизельний 2,999L |
| Об'єм двигуна: | 3 см3 |
| Потужність двигуна: | 120к.с./290Нм/87Kw кВт (к.с) |
| Трансмісія: | Механічна |
| Тип КПП: | Механічна - 5+1 |
| Кількість передач КПП: | 5 |
| Розмір шин: | 7.50R16LT 14PR |
| Тип кабіни: | Однорядна, стандартна 1+2 |
| Гальмівна система: | Пневматична, барабанного типу |
| Країна: | КНР |