|
Автомобіль вантажний промтоварний з гідробортом на базі шасі HYUNDAI EX10 |
|
|
Технічні характеристики авто |
|
|
Повна маса автомобіля, кг. |
10300 |
|
Вантажопідйомність шасі, кг. |
7375 |
|
Довжина шасі, мм. |
7373 |
|
Кліренс мінімальний, мм. |
220 |
|
Колісна база, мм. |
4 400 |
|
АВS |
Наявна |
|
Тип КПП |
Механічна |
|
Кількість передач КПП |
6 |
|
Рівень екологічних норм |
EURO-5 |
|
Тип двигуна |
Дизельний |
|
Робочий об’єм, см3 |
3933 |
|
Потужність двигуна, к.с |
170 |
|
Ємність паливного баку, л. |
150 |
|
Шини |
225/75 R17,5 |
|
Тип кузова |
Фургон промтоварний |
|
Габаритні розміри (внутрішні мм) |
5 600 |
|
2 300 |
|
|
2 200 |
|
|
Об’єм (м3) |
28,3 |
|
Підрамник |
Посилений, комбінованого типу із трубних і швелерних профілів, грунтований, фарбований. |
|
Конструкція |
Безкаркасна, зовнішній профіль із анодованого алюмінію. |
|
Зовнішня обшивка |
Армований склопластик |
|
Стіни, дах |
Суцільна сендвіч-панель (пластик / фанера /пластик) |
|
Підлога |
Настил з бакелітової фанери (не піддається корозії та грибку) |
|
Дверний портал |
Нержавіюча сталь |
|
Двері |
Задні двостулкові двері з багатопелюстковим гумовим ущільнювачем та кутом відкривання 270° |
|
Фурнітура |
Штангового типу з нержавіючої сталі під ключ |
|
З нержавіючої сталі в кількості 3 шт. на одну стулку |
|
|
Метизи |
З нержавіючої сталі |
|
Зовнішнє обрамлення |
Кутовий захисний профіль із анодованого алюмінію |
|
Комплект постачання |
- Габаритні і маркерні LED ліхтарі на фургоні. - LED ліхтарі в середині фургону. - Бокові алюмінієві веловідбійники. - Сходинки на рамі що ховаються під фургон. - Бокові фіксатори дверей. - Декоративні кутники на стиках зовнішнього алюмінієвого профілю. - Пластикові підкрилки с гумовим бризговиком. - Світловідбиваюча стрічка. - Захисні пластини від ударів фурнітурою на дверях і бокових стінках. |
|
Додаткове обладнання |
Гідроборт DHLA.15 вантажопідйомністю 1500 кг. |
|
Гарантійний строк |
На обладнання – 12 місяців. На шасі - 60 місяців або 200 тисяч кілометрів в залежності від того яка подія наступить раніше |
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4400 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 5600x2300x2200 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 7375 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 10300 кг |
| Тип двигуна: | дизельний |
| Потужність двигуна: | 170 кВт (к.с) |
| Тип КПП: | 6-ти ступенева механічна трансмісія |
| Шини: | безкамерні |
| Тип кабіни: | мала |
| Розмір шин: | 225/75 R17,5 14PR |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Паливний бак: | 150 л |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |