І у цьому просторі ви маєте необмежені можливості. Зробіть крок у напрямку абсолютно нової STARIA – відчуйте винятковий комфорт, універсальність, найвищий рівень безпеки та зв’язку. Це один маленький крок для Hyundai і один величезний стрибок у майбутнє MPV.
Наслідуючи спрощену форму космічного корабля, зовнішній вигляд STARIA натхненний світловою лінією, що освітлює горизонт Землі при сході сонця, коли дивишся на нього з космосу.
Завдяки найкращим у своєму класі функціям безпеки STARIA забезпечує ще більше спокою під час їзди: до шести подушок безпеки та широкий асортимент вдосконалених систем допомоги водієві.
Ласкаво просимо до нової ери багатоцільових автомобілів – дизайн місткого салону у стилі lounge дозволяє вам та вашим пасажирам насолоджуватися більшим простором та універсальністю.
Вам та вашим пасажирам легко бути на зв'язку завдяки бездротовій зарядці смартфону, портам USB спереду і ззаду, 10,25-дюймовій цифровій панелі приладів і сенсорному екрану.

За допомогою камери та динаміків постійно підтримується зв’язок з пасажирами (або домашніми улюбленцями) другого ряду. Проводьте зустрічі чи просто спостерігайте за тим, що відбувається ззаду.

Як і кожен автомобіль Hyundai, нова STARIA була побудована за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію 5 років або 100 000 км пробігу, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

У вантажній моделі STARIA є все необхідне для ефективного, безпечного та стильного виконання роботи. Ви отримуєте багато місця для вантажу і добре обладнану кабіну, яка забезпечить оазу комфорту і відпочинку для вас і вашої команди.

Простір для зростання вашого бізнесу
Напрочуд просторий та оснащений функціональними конструктивними особливостями, такими як подвійні розсувні двері, що прискорюють завантаження і розвантаження, STARIA стане ідеальним партнером, як для власного бізнесу, так і професійних водіїв, які вимагають максимальної ефективності. Завдяки вантажному борту довжиною 2,5 м, 3-місний фургон завжди готовий прийняти більше вантажу.
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 3273 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 5235х1997х1990 мм |
| Колія передніх коліс: | 1712 мм |
| Колія задніх коліс: | 1732 мм |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 2380 кг |
| Споряджена маса автомобіля: | 2292 кг |
| Максимальна швидкість: | 185 км/г |
| Двигун: | R2.2 CRDІ |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором, 2199 куб.см |
| Потужність двигуна: | 130 (177) кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 430/1500 - 2500 Нм (кгсм) |
| Шини: | безкамерні |
| Тип КПП: | 6-ти ступенева механічна трансмісія |
| Розмір шин: | 215/65 R17 |
| Паливний бак: | 75 л |
| Підвіска передньої осі: | незалежна, типу Макферсон, поперечні листові ресори, з амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Підвіска задньої осі: | залежна, на параболічних ресорах, з амортизаторами |
| Країна: | Корея |