Автомобіль спеціалізований евакуатор на базі автомобільного шасі Hyundai EX10 з краном маніпулятором (колісною формулою 4х2)) або еквівалент.
Гарантійні зобов’язання на шасі автомобіля: на строк не менше 5 років або 200 тис. км пробігу, в залежності що наступить раніше.
Гарантійний період на КМУ :24 місяці з моменту поставки за умови дотримання сервісних інтервалів та гарантійних вимог виробника.
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4400 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7373x2028x2285 мм |
| Споряджена маса автомобіля: | 2925 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 10300 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 3700 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 6600 кг |
| Двигун: | D4GA |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором |
| Потужність двигуна: | 170 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 609/1400 Нм (кгсм) |
| Тип КПП: | механічна |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 215/75 R17,5 14PR |
| Країна: | Корея |