Автомобіль вантажний бортовий тентований з гідробортом на базі шасі HYUNDAI EX8
|
• Антиблокувальня система (ABS) • Система динамічної стабілізації (VDC) • Гідро підсилювач керма • Регулювання рульової колонки • Демпферна підвіска кабіни • Протитуманні фари • Коректор фар • Кондиціонер • Подушка безпеки водія |
• Передній та задній стабілізатор поперечної стійкості • Вихлопна система EGR + DOC + PMC • Денні ходові вогні • Паливний фільтр з підігрівом • Електро-склопідіймачі • Додаткове дзеркало • Центральний замок
|
|
ГАБАРИТИ (мм) |
|
||
|
Колісна база |
4 200 |
||
|
Довжина шасі |
7 370 |
||
|
Ширина (по кабіні) |
2 028 |
||
|
Висота |
2 295 |
||
|
Кліренс мінімальний |
220 |
||
|
Радіус розвороту мінімальний |
8 200 |
||
|
ВАГА (кг) |
|
||
|
Споряджена вага шасі автомобіля |
2 825 |
||
|
Повна маса автомобіля |
8 200 |
||
|
Навантаження на передню вісь |
3 100 |
||
|
Навантаження на задню вісь |
4 700 |
||
|
ДВИГУН |
|
||
|
Двигун D4СС, Euro5, об’єм, см3 |
2 891 |
||
|
Maкс. потужність к.с./об |
160 при 3000 об/мін |
||
|
Maкс. крут. момент кг.м/об |
392 / 1500 |
||
|
Тип двигуна |
дизельний з турбокомпресором |
||
|
Кількість циліндрів |
4, рядне |
||
|
Паливна система |
Common rail |
||
|
Паливний бак, л Витрати палива (змішаний цикл), л/км |
150 18/100 |
||
|
ТРАНСМІСІЯ M035S5 |
5 передній /1 задня |
||
|
ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА |
|
||
|
Робоча |
Гідр. з вакуум підсилювачем |
||
|
Стоянкова |
Барабана на карданний вал |
||
|
Додаткова |
Газодинамічна |
||
|
Передні / Задні гальма |
Барабанні |
||
|
Шини передні/задні |
215/75 R17,5 14PR ; безкамерні |
||
|
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ |
|
||
|
Акумулятори |
1 х MF 12V-100Aг |
||
|
Генератор |
12V-180A |
||
|
Стартер |
12V 2,2KW |
||
|
Параметри |
Характеристики |
|
|
Базове шасі |
Hyundai EX8 |
|
|
Тип кузова |
БОРТОВА ПЛАТФОРМА З ТЕНТОМ |
|
|
Внутрішні розміри (мм) |
Довжина |
6050 |
|
Ширина |
2450 |
|
|
Висота |
2350 |
|
|
Об`єм (м³) |
34,83 |
|
|
Підрамник |
Посилений, комбінованого типу із трубних і швелерних профілів, оцинкований. |
|
|
Борти |
З алюмінієвого профілю, висотою 400 мм. Середня стійка: відкидна, металева, фарбована |
|
|
Підлога |
Бакелітова фанера 21 мм |
|
|
Задній портал |
Верхня планка на ліфтах і закривається гідробортом |
|
|
Фурнітура |
Замки бортів |
Алюмінієві |
|
Петлі бортів |
Оцинковані |
|
|
Комплект постачання |
· габаритні і маркерні LED ліхтарі; · світловідбиваюча стрічка; · бокові алюмінієві веловідбійники; · пластикові підкрилки с гумовими бризговиками. |
|
|
Каркас тенту |
Розбірний, з профільних труб, грунтований, фарбований. Бокові стінки зміцнені шліфованою дошкою. |
|
|
Тент |
Зі щільністю тканини 650 г/м2 (Німеччина)(колір на вибір замовника). |
|
|
Додаткове обладнання |
Гідроборт (1500 кг), тахограф. |
|
| Колісна база: | 4200 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7370x2028x2295 мм |
| Споряджена маса автомобіля: | 2825 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 8200 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 3100 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 4700 кг |
| Двигун: | D4СС |
| Об'єм двигуна: | 2891 см3 |
| Потужність двигуна: | 160 при 3000 об/мін кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 392 / 1500 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 1 х MF 12V-100Aг В / Ачас |
| Трансмісія: | 5 передній /1 задня |
| Тип КПП: | M035S5 5 передній /1 задня |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 7.5 R17,5 14PR |
| Гальмівна система: | Гідр. з вакуум підсилювачем |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |