Hyundai EX8 – вантажний автомобіль, який працюватиме безперервно і безумовно служитиме надійним помічником Вашому бізнесу. Нова сучасна конструкція і новітній дизайн робить ЕХ 8 найкращим вибором. Кожна деталь вантажівки Hyundai EX8 втілює інновації та якість. Hyundai ЕХ 8 завжди готовий до роботи.
Нові вантажні автомобілі Hyundai EX8 обладнано сучасними двигунами обсягом 2891 куб.см та 3933 куб. см типу дизель. Сучасний і надійний двигун відповідає екологічній нормі Евро-5 і працює з п'яти ступеневою механічною КПП. Підсилена задня вісь сприяє підвищеній надійності. Систему курсової стійкості було вдосконалено і тепер підвіска обладнана новими конічними листовими ресорами, стабілізаторами поперечної стійкості та газовими амортизаторами.
Hyundai EX8 створений для вантажних перевезень і має корисну вантажопідйомність шасі 5 375 кг.
Технічні характеристики на Вантажний автомобіль бортовий тентований на шасі HYUNDAI EX8
Комплектація Hyundai EX8
|
• Антиблокувальня система (ABS) • Система динамічної стабілізації (VDC) • Гідро підсилювач керма • Регулювання рульової колонки • Демпферна підвіска кабіни • Протитуманні фари • Коректор фар • Кондиціонер • Подушка безпеки водія |
• Передній та задній стабілізатор поперечної стійкості • Вихлопна система EGR + DOC + PMC • Денні ходові вогні • Паливний фільтр з підігрівом • Електро-склопідіймачі • Додаткове дзеркало • Центральний замок
|
||
|
ГАБАРИТИ (мм) |
|
||
|
Колісна база |
4 200 |
||
|
Довжина шасі |
7 370 |
||
|
Ширина (по кабіні) |
2 028 |
||
|
Висота |
2 295 |
||
|
Кліренс мінімальний |
220 |
||
|
Радіус розвороту мінімальний |
8 200 |
||
|
ВАГА (кг) |
|
||
|
Споряджена вага шасі автомобіля |
2 825 |
||
|
Повна маса автомобіля |
8 200 |
||
|
Навантаження на передню вісь |
3 100 |
||
|
Навантаження на задню вісь |
4 700 |
||
|
ДВИГУН |
|
||
|
Двигун D4СС, Euro5, об’єм, см3 |
2 891 |
||
|
Maкс. потужність к.с./об |
160 при 3000 об/мін |
||
|
Maкс. крут. момент кг.м/об |
392 / 1500 |
||
|
Тип двигуна |
дизельний з турбокомпресором |
||
|
Кількість циліндрів |
4, рядне |
||
|
Паливна система |
Common rail |
||
|
Паливний бак, л Витрати палива (змішаний цикл), л/км |
150 18/100 |
||
|
ТРАНСМІСІЯ M035S5 |
5 передній /1 задня |
||
|
ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА |
|
||
|
Робоча |
Гідр. з вакуум підсилювачем |
||
|
Стоянкова |
Барабана на карданний вал |
||
|
Додаткова |
Газодинамічна |
||
|
Передні / Задні гальма |
Барабанні |
||
|
Шини передні/задні |
215/75 R17,5 14PR ; безкамерні |
||
|
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ |
|
||
|
Акумулятори |
1 х MF 12V-100Aг |
||
|
Генератор |
12V-180A |
||
|
Стартер |
12V 2,2KW |
||
|
Параметри |
Характеристики |
||
|
Базове шасі |
HYUNDAY EX8 |
||
|
Тип кузова |
БОРТОВА ПЛАТФОРМА З ТЕНТОМ |
||
|
Внутрішні розміри (мм) |
Довжина |
6100 |
|
|
Ширина |
2450 |
||
|
Висота |
2200 |
||
|
Внутрішній об’єм (м3) |
32,88 |
||
|
Підрамник |
Посилений, комбінованого типу із трубних і швелерних профілів, грунтований, фарбований.
|
![]() |
|
|
Борти |
З алюмінієвого профілю, висотою 400 мм. Середня стійка: відкидна, металева, фарбована |
![]() |
|
|
Підлога |
Бакелітова фанера |
||
|
Фурнітура |
Замки бортів |
Алюмінієві |
|
|
Петлі бортів |
Оцинковані |
||
|
Комплект постачання |
· Габаритні і маркерні LED ліхтарі; · світловідбиваюча стрічка; · бокові алюмінієві веловідбійники; · пластикові підкрилки с гумовими бризговиками; · сходинки відкидні для підйому на платформу. |
||
|
Каркас тенту |
Розбірний, з профільних труб, грунтований, фарбований. З’ємні середні стійки |
||
|
Тент |
Зі щільністю тканини 650 г/м2 (Німеччина), клапан заднього порталу |
||
|
Додаткове обладнання (опція) |
Задній портал з дверима (замок штангового типу, оцинкований) |
||
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4200 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7370x2028x2285 мм |
| Колія передніх коліс: | 1695 мм |
| Колія задніх коліс: | 1650 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 5375(6875) кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 8200(9700) кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 3100 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 6600 кг |
| Двигун: | D4GA17 |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором |
| Потужність двигуна: | 170 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 62/1200 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 2 х MF 12V-90A В / Ачас |
| Тип КПП: | T0 60S5 5-ти ступенева механічна трансмісія |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 7.5 R17,5 14PR |
| Тип кабіни: | мала |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Паливний бак: | 100 л |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |
| Країна: | Корея |