Комплектація Hyundai EX6
Гарантія 5 років або 200 000 км
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4200 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 6620x2020x2295 мм |
| Колія передніх коліс: | 1695 мм |
| Колія задніх коліс: | 1650 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 3650 кг |
| Споряджена маса автомобіля: | 2845 кг |
| Технічно допустима загальна маса автомобіля: | 6500 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 2400 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 4100 кг |
| Двигун: | D4CC |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором |
| Потужність двигуна: | 160 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 400/1250-2800 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 2V-90A В / Ачас |
| Тип КПП: | M035S5 5-ти ступенева механічна трансмісія |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 7.5 R17,5 14PR |
| Тип кабіни: | мала |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Паливний бак: | 100 л |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |
| Країна: | Корея |