Бортова платформа з каркас тентом, внутрішні розміри 5300х2300х2000 мм, каркас тент (каркас із профільної труби, покритий грунтом глибокого проникнення; верхня частина із трубної конструкції; тентова тканина імпортного виробництва; в комплект входять люверси, петлі, митний трос; колір – сірий; гладка бокова дошка оброблена деревозахисним засобом), підлога - бакелітова фанера, освітлення заднього ходу, габаритні LED ліхтарі по периметру кузова.
ABS+VDC+EHS, Демпферна підвіска кабіни, підігрів сидіння водія, центральний замок, регулюєма рульова колонка, електро-склопідйомники, кондиціонер, бризговики передні та задні, гідро-підсилювач керма, денні ходові вогні, протитуманні фари, радіоприймач, USB роз'єм та динаміки, круїз-контроль, фаркоп.
| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4400 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7370x2028x2285 мм |
| Колія передніх коліс: | 1680 мм |
| Колія задніх коліс: | 1650 мм |
| Технічно допустима вантажопідйомність: | 7300 кг |
| Споряджена маса автомобіля: | 3170 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь: | 3700 кг |
| Розподіл повної маси на задню вісь: | 6600 кг |
| Двигун: | D4GA |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором |
| Потужність двигуна: | 170 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 609/1400 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 2 х MF 12V-90A В / Ачас |
| Тип КПП: | T0 60S5 6-ти ступенева механічна трансмісія |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 215/75 R17,5 14PR |
| Тип кабіни: | мала |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Паливний бак: | 150 л |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |
| Країна: | Корея |