Мобільна робоча платформа з телескопічною стрілою CTE BLIFT 187 HY
Наша компанія не займається продажем б/в платформ, ми встановлюємо тільки НОВІ платформи найвищої якості італійського виробництва. Наші товари захищені сертифікатами якості та мають гарантію. Нова платформа буде служити Вам набагато довше, ніж платформа. Тому переплачуючи лише трохи за нову платформу - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном та з більш тривалим періодом служби для Вас!



| Колісна формула: | 4х2 |
| Колісна база: | 4200 мм |
| Габаріти (д/ш/в): | 7370x2028x2285 мм |
| Колія передніх коліс: | 1695 мм |
| Колія задніх коліс: | 1650 мм |
| Двигун: | D4GA17 |
| Тип двигуна: | дизельний з турбокопресором |
| Потужність двигуна: | 170 кВт (к.с) |
| Макс. обертаючий момент: | 62/1200 Нм (кгсм) |
| Акумулятор: | 2 х MF 12V-90A В / Ачас |
| Тип КПП: | T0 60S5 5-ти ступенева механічна трансмісія |
| Шини: | безкамерні |
| Розмір шин: | 7.5 R17,5 14PR |
| Тип кабіни: | мала |
| Підвіска передньої осі: | ресорна |
| Паливний бак: | 100 л |
| Підвіска задньої осі: | ресорна |
| Країна: | Корея |